Objednat let

Lety motorovým letadlem

 

Pojďte se s námi proletět a spatřit svět z jiného úhlu i výšky. Poloha letiště Chrudim je k tomu více než příhodná. Zkombinujte klasickou turistiku s turistikou leteckou, nabízíme celou škálu letů motorovým letadlem. Pomůžeme s výběrem trasy, poradíme co stojí za shlédnutí a let naplánujeme tak abyste viděli co nejvíce. Vlastní let pro vás bude nejenom krásným zážitkem ale i vodítkem toho kam se vydat pěšky či na kole. Pokud někomu chcete udělat radost a věnovat mu let jako dárek, připravíme pro Vás dárkový certifikát.

Minimální doba letu je 15min. (Z hlediska ekonomiky a bezpečnosti provozu)

>> Příklady letových tras <<

 

Nabízené typy letadel

1) Cessna F172M Skyhawk

populární americký letoun (licenčně vyrobený ve Francii) pro 4 osoby (pilot 3 cestující), vhodný pro leteckou turistiku i delší cestování, po celém světě létá více než 43 000 letadel tohoto typu, cestovní rychlost 180 km/h, bližší popis zde.

Cena 87,– Kč za letovou minutu

 

2) Zlin Z-126 Trenér 2 (C-105)

Legendární trenér, letadlo české provenience, obsazení pilot + 1 pasažér, letadlo skvělých letových vlastností s nadčasovou konstrukcí, cvičný letoun československého letectva. Pokud chcete zažít atmosféru létání vojenských pilotů 60. a 70. let je stopětka volbou pro Vás. Cestovní rychlost  150 – 160 km/h, další informace zde.

Cena 72,– Kč za letovou minutu

 

3) Zlin Z-226 MS (C-205)

Silnější verze „stopětky“, pilot + 1 pasažér, silnější motor dává dvěstěpětce celkově živější charakter, slušné výkony stoupání a cestovní rychlost ocení řada z Vás (stoupání 6,2 m/s, cestovní rychlost  190 km/h). Další informace zde.

Cena 82,– Kč za letovou minutu.

Pilotem na den

Pokud se Vy, nebo vaše děti, rodiče, kamarádi, příbuzní zajímáte o létání, pak právě pro vás jsme vytvořili akci zvanou – ,,Pilotem na den“. Můžete si zkusit jaké je to být pilotem a jaký je to pocit řídit opravdové letadlo.

 

Kontakty na objednávky letů pro veřejnost

Ing. Josef Zitko
mobil: 777 217 598; email: zitko1(zavináč)seznam.cz

Ing. František Mottl
mobil: 728 365 766 (všední dny od 10.30hod.); e-mail: mottl.f(zavináč)seznam.cz

Ing. Leoš Balada
mobil: 723 325 267; email: leos.balada(zavináč)seznam.cz